AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
OFFICE: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
PHONE: +421-2-5262 396

Our offer / Prenájom bytes

Real Estate 1843754
first publication  07.10.2020
Updated 07.10.2020

Prenájom, exkluzívny 3- izb. byt (86,83 m2 + 2,20 m2 balkón a 5,50 m2 loggia) s garážovým státím v novostavbe rezidenčnej štvrte Vinohradis, ul. Tupého, Bratislava III – Vinohrady

Type / Type 3-rooms flat / For Rent
Country: Slovensko
City: Bratislava-Nové Mesto
Street: Tupého
Final Price Including Commission: 700,00 €/ month
Total floor area: 87 m2

Advert description:

Ponúkame na prenájom exkluzívny 3 izbový byt v nadštandardnom bytovom komplexe rezidenčnej štvrte Vinohradis v obľúbenej lokalite Nová Koliba. Byt o rozlohe 86,83 m2 plus 2,20 m2 balkón a 5,50 m2 loggia sa nachádza na 4 poschodí/4. Byt je orientovaný na V (obývačka) a Z (izby) a je rozdelený na dennú a nočnú časť. Izby poskytujú pekný výhľad na úpätie Karpát, obývacia izba spolu s kuchyňou je obrátená do vnútrobloku s čiastočným výhľadom na mesto.

Byt je výborne dispozične riešený, moderne zariadený a sú v ňom použité kvalitné materiály. Pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do obývačky a dvoch nepriechodných izieb. Obývačka je spojená s modernou matne lakovanou kuchyňou, v ktorej sa nachádzajú kvalitné spotrebiče značky Gorenje: indukčná varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou, umývačka, kameninový drez s drvičkou odpadu, kvalitná pracovná doska z umelého kameňa Polystone, lakované sklo Lacobel na stene. Kuchyňu od obývacej časti oddeľuje jedálenský stôl. Z obývačky je výstup na menší balkón. K spálni patrí aj vlastná kúpeľňa so sprchou a toaletou a vedú z nej dvere na loggiu. V byte sa nachádza aj druhá, veľká kúpeľňa s vaňou a dvoma umývadlami a ešte jedna samostatná toaleta.

Byt je nadštandardne zariadený, má hliníkové okná s vonkajšími ručnými žalúziami, všetky sú vybavené sieťkami, na dverách na loggiu a balkón sú posuvné sieťky. V byte je pasívne mikrovetranie, termostat, 8 bodové bezpečnostné vstupné dvere, predpríprava na tri klimatické jednotky, dva veľké roll-doory a bodové svietidlá. Na stenách sú použité kvalitné tapety a v kúpeľniach sú obklady až po strop. V celom byte sú použité drevené dubové parkety a vysoké dvere, ktoré opticky zväčšujú priestor. K bytu patrí garážové státie v blízkosti vstupu do garáží.

Samotný bytový dom je kvalitnou novostavbou, pri stavbe ktorej boli použité najmodernejšie technológie a zároveň prírodné materiály. Jeho umiestnenie, medzi lesom a mestom poskytuje tiché bývanie v blízkosti prírody s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy.

Projekt Vinohradis poskytuje svojim obyvateľom spojenie luxusného bývania v meste so štýlom typickým pre komunálne bývanie na predmestiach. Budovy sú zoskupené do átrií a každý byt tak ponúka priestor pre súkromie, ako aj spoločenský život. Ku komfortu bývania prispieva tiež dostatok vonkajších státí pre hostí. Samozrejmosťou je nepretržitý údržbový a bezpečnostný servis vrátane kamerového systému, ako aj kompletná občianska vybavenosť len pár minút od domu.Cena: 700 €/mesiac + 200,- EUR zálohy za energie

Kontakt: 0903/240 848, alzafari-ZVNC-agreal.skWe offer for rent an exculsive 3room flat in the above-standard complex of flats in the residential unit Vinohradis located in a very popular part of the city called Nová Koliba. The flat is 86,83 m2 big with a 2,20 m2 balcony and 5,50 m2 loggia and it is situated on the 4th floor/4. I tis oriented to E (living room) and W (bedrooms). The rooms provide beautiful views on the hills of Karpaty, the living room and the kitchen head to the inner square.

The disposition of the flat is very good, it is fashionably furnished with some quality materials. It consists of an entrance hall, a living room and two separate impassable bedrooms. The kitchen is fully equipped with appliances Gorenje. The living room and the kitchen are separated by a dining table. There is a small balcony from the living room. The bedroom has an individual bathroom with a shower and a toilet and there is an entrance to the loggia. There is also another, big bathroom with a bathtub and two basins and a separate toilet.

The flat is beautifully situated between the woods and the city. It provides a quiet place for living near nature and a good access to the city centre. Apart from the garage parking, the residential unit provides sufficient parking lots for guests, as well as 24/7 maintenance and security service, incl. camera system, as well as excellent civic amenities in the area.

Price: 700,- EUR + 200,- EUR advance payments for utilities

Contact: 0903/240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Characteristics:

Category:
Flats
Type:
3-rooms flat
Floor Area:
87 m2
Condition of object:
new building
Upstairs:
4
Balcony:
yes
Loggia:
yes
Terrace:
none
Type of parking:
garage storage
Advert ID:
2711129368
Mgr. Radovan Al Zafari
Mobile: +421903240848

Other Contact Information: +421 2 5262 3969
Address:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
We speak English, German, French, Spanish, Russian

Similar properties

price 760 €/month
price 760 €/month
For Rent
Bajkalská 2C
Bratislava-Nové Mesto
price 700 €/month
For Rent
Ladislava Dérera
Bratislava-Nové Mesto
price 460 €/month