AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
OFFICE: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
PHONE: +421-2-5262 396

Our offer / Predaj komerčné a prevádzkové priestory

Real Estate 2869075
first publication  22.08.2023
Updated 29.11.2023

POHODLIE - FUNKČNOSŤ - KVALITA .....NOVINKA.... POSLÚŽI AJ FIRME...

Type / Type offices / For Sale
Country: Slovensko
City: Bratislava-Nové Mesto
Street: Pluhová
Price: deal
Total floor area: 197 m2

Advert description:

POHODLIE - FUNKČNOSŤ - KVALITA .....NOVINKA.... NECH SA PÁČI...

Máte radi perfekcionizmus a bez námahy, tak vstúpte:

dom po kolaudácii s kuchynskou linkou a spotrebičmi na pozemku s rozlohou 273 m2 so samostatnou dvojgarážou, ktorá je súčasťou RD v širšom bode Bratislavy – rýchlo dostupné na všetky smery.Dom je tehlový osadený v tichej časti Nového mesta v blízkosti obchodného centra VIVO, resp. Polus. Kvalitne prevedenie, použite materiály s kvalitnou myšlienkou už pri vstupe naznačujú, že ide o jedinečnú a kvalitne do detailov premyslenú nehnuteľnosť.Dom bol navrhnutý na objednávku v tíme architektov, ktorí dozorovali realizáciu precízne a detailne navrhnutého exteriéru ako aj celého interiéru.

Celková rozloha domu s terasou je 197 m2, úžitková plocha domu je 125 m2. Plocha garáže s terasami je 72 m2, plus extra podkrovie o rozlohe 65m2, ktoré je možné využiť ako úložný priestor.Vstup z technickej miestnosti.Vstupná chodba s hosťovským WC s umývadlom prechádza do otvoreného priestoru – kuchynské zázemie, jedálenská časť, obývací priestor s krbom značky KV Kobok Chopok R90 s výhľadom cez bezrámové presklené hliníkové steny – tabule – trojská do záhrady s parkovou úpravou a závlahou.

Na poschodí 3 izby, samostatná kúpeľňa so sprchou, hlavná spálňa so zabudovaným šatníkom, kúpeľňou s vaňou uzatvárajú spaciu a súkromnú časť domu. Okná zabezpečené vonkajšími hliníkovými žalúziami.

Podlahy: kombinácia kvalitnej laminátovej podlahy, ktorá je nepoškriabateľná a vodeodolná so zárukou 25 rokov od renomovanej značky QUICK STEP.

Kuchyňa Nobilia, Nemeckej značky, značková sanita a batérie od značky BIANCO, digestor sa zapína automaticky po zapnutí varnej dosky od Nemeckej značky AIRFORCE, ostatné spotrebiče ELECTROLUX.

Technická miestnosť na poschodí – vybavená s tepelným čerpadlom. Technická miestnosť je využitá aj ako serverovňa pre všetky systémy domu a rovnako ako práčovňa.

Príprava na klimatizáciu v celom dome. Strecha škridlicová a podkrovie je kvalitne odizolované. Vchodové dvere plné-hliník, ako všetky výplne domu.Kúrenie je podlahové vykurovacia sústava so samostatne regulovanou teplotou v každej miestnosti, mestská voda, kanalizácia. Videovrátnik.

Vonkajšie plochy –kombinácia trávového koberca s kmeňovými dlažobnými kockami dodávajú celému objektu jedinečnú eleganciu zapadajúcu k celému architektonickému konceptu.Garáž pre dve autá, podlaha liaty betón, garážová hliníková brána od značky LOMAX ako aj vstupná brána na diaľkové ovládanie. Garáž je vykurovaná. Epoxidova podlaha.

Pre celý dom je využiteľný alarm, kamerový systém, videovrátnik od značky JABLOTRON, optický kábel. Orientácia S/Z. V celom dome elektrické exteriérové žalúzie. Dom má už kompletné svietidla, kompletnú sanitu, teda vhodný k okamžitému sťahovaniu. Dom má energetický certifikát A0.

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Bratislava-Nové Mesto. Stav objektu: novostavba. Cena NaN 0 €

Characteristics:

Category:
Komerčné a prevádzkové priestory
Condition of object:
new building
Floor Area:
197 m2
Advert ID:
D270923
Dáša Čepčeková
Mobile: +421903788222

Other Contact Information: +421 2 5262 3969
Address:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
We speak English, German, French, Spanish, Russian

Similar properties

For Sale
centrum
Bratislava-Staré Mesto
price 4 900 000 €
For Sale
Na Štyridsiatku
Bratislava-Staré Mesto
price 1 959 850 €
For Sale
Námestie Alexandra Dubčeka
Bratislava-Staré Mesto
price 1 380 000 €