AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Predaj domov

Nehnutelnosť 1428619
1. publikácia 23.05.2019
Aktualizovaný 13.06.2019

POHODLIE - FUNKČNOSŤ - KVALITA .....NOVINKA.... NECH SA PÁČI...

Druh / Typ Rodinná vila / Predaj
Štát: Slovensko
Mesto: Piešťany
Ulica: lodenica
Konečná cena vrátane provízie: 1,00 €
Celková podlahová plocha: 170 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Máte radi perfekcionizmus tak nech sa páči vstúpte:
Rodinná vila na pozemku s rozlohou skoro 1000m2 so samostatnou garážou s prístreškom.
Dom je tehlový osadený v tichej časti Piešťan v slepej ulici s jedným priamym susedom. Oplotenie s tvárnic s nerezovou garážovou a vstupnou bránou s výplňou, alubond.
Kvalitne prevedenie, použite materiály s kvalitnou myšlienkou už pri vstupe naznačujú, že ide o jedinečnú a kvalitne do detailov premyslenú nehnuteľnosť.
Dom bol navrhnutý na objednávku v tíme architektov Rastislav Turek a Peter Mesiarik, ktorí dozorovali realizáciu precízne a detailne navrhnutého exteriéru ako aj celého interiéru. Koncepcia a architektonické riešenie vychádzajú z konceptu jedinečnej vily Tugendhat v Brne.
Zastavaná rozloha domu s terasou je 240 m2, užiktová 170m2. Zastavaná plocha garáže s prístreškom je 130 m2.
Dom je prízemný.
Vstupná chodba s hosťovským WC s umývadlom prechádza do otvoreného 80m2 priestoru – kuchynské zázemie s geretmi, jedálenská časť, obývací priestor s krbom s výhľadom cez bezrámové presklené hliníkové steny – tabule – skla do záhrady s parkovou úpravou.
2 izby s chodbou , kúpeľňou so sprchou , hlavná spálňa so zabudovaným šatníkom, kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kutom a dvojumývadlom uzatvárajú spaciu a súkromnú časť domu.
Podlahy: kombinácia kvalitnej veľkoformátovej dlažby a hotelového koberca. Inteligentný systém osvetlenia s vypínačmi ABB.
Kuchyňa DOMOSS /Blogujeme o kuchyniach/DOMOSS Kuchyne: Dub Cognac Sýkora:supermoderná kuchyňa so smart vybavením/, značková sanita a batérie
Technická miestnosť - práčovna/ spotrebiče SIEMENS/s východom do exterieru uzatvára celosť domu. Technické miestnosť je využitá ako serverovňa pre všetky systémy domu.
Klimatizácia je zabudovaná v obývacej časti. Vonkajšie žalúzie sú súčasťou skeletu. Strecha rovná z dôvodu jedinečnej archtektúri domu a samostatne stojaceho objektu garáže sú vysoko kvalitne odizolované. Vchodové dvere plné- kombinácia hliník-sklo, ako všetky výplne domu.
Kúrenie je podlahové plynové /vykurovacia sústava Wiesmann so smostatne regulovanou teplotou každej miestnosti/, kombinácia s elektrickým podlahovým kúrením v komfortných zónach, mestská voda, kanalizácia a vlastná studňa využívaná na závlahu.
Parková úprava zelene navrhovaná záhradnými archtektmi, aby jednotlivé zóny ladili s architektúrou domu a súčasne podľa ročného obdobia vytvárali príjemné odychovo-relaxačné zóny. Zeleňová výsadba kombinácia listnatých a ihličnatých stromov.
Vonkajšie plochy –kombinácia trávového koberca s kameňovými dlažobnými kockami velkosti 8x8 dodávajú celému objektu jedinečnú eleganciu zapadajúcu k celému architektonickému konceptu.
Zberače dažďovej vody zabudovane.
Garáž je samostatná budova so svojim súpisným číslom, veľkoryso riešená pre dve auta a dve parkovacie miesta pred garážou s prístreškom so zázemím.
Za garážou je miestnosť s rozlohou 10m2 - skladový priestor s kotlom. Súčasťou garáže relaxačná zóna účelovo vytvorená na záhradné posedenie, resp. grilovanie s potrebnou infraštruktúrou.
Garážová brána ako aj vstupná brána je široká 6,8 m na diaľkové ovládanie. Garáž je vykurovaná , prívod vody a elektrina.
Pre celý dom je využiteľný alarm, kamerový systém, videovrátnik, opticky kábel. Orientacia J/S Ponúkame Vám na predaj domy a vily Piešťany,

Charakteristiky:

Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
170 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Energ. certifikát:
A
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
D-230519
Dáša Čepčeková

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Predaj
Holubyho
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 690 000 €
Predaj
Stará Klenová
Bratislava-Nové Mesto
cena 1 248 000 €
Predaj
Vlčkova
Bratislava-Staré Mesto
cena 950 000 €