AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Predaj domov

Nehnutelnosť 1558960
1. publikácia 22.11.2019
Aktualizovaný 04.02.2020

6-izbový rodinný dom s bazénom a vínnou pivnicou, centrum Rusoviec

Druh / Typ Rodinný dom / Predaj
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Rusovce
Ulica: Balkánska
Konečná cena vrátane provízie: 590 000,00 €
Celková podlahová plocha: 380 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý vznikol ako novostavba a čiastočne prestavba pôvodného domu. Užívacie povolenie 2006. Osadený v rovinatom teréne v centre Rusoviec. V záhrade je osadený bazén s prekrytím o výmere 9 x 4 x 1,7 m a na pozemku je aj pôvodná vínna klenbová pivnica o výmere cca 40 m² s odvetraním. Dom má tri podlažia, 6 izbieb, z toho 1 priechodná detská izba, fínsku saunu, priestranné fitness, trezorovňu, sedlovú strechu s keramickou krytinou, garáž, brány na DO. Celková výmera pozemku 10 á, napojený je na všetky IS, v dobrom technickom stave a poskytuje komfortné bývanie pre väčšiu rodinu.

Dispozícia:
V suteréne (1. P.P.) sa nachádza chodba, posilňovňa, sklad, sauna s bazénom, WC, sprcha, práčovňa a schodisko na prízemie.
• Na prízemí (1. N.P.) sa nachádza vstupná predsieň, obývacia izba, kuchyňa, jedáleň, izba s kúpeľňou, kúpelňa a schody do podkrovia.
• V podkroví (2. N.P.) sa nachádza hala, 2 x pracovňa, chodba, šatník, kúpeľňa, WC a tri izby (z toho jedna priechodná), galéria.

Technický popis: Založenie objektu je na základových pásoch pod nosnými stenami. Vertikálny nosný systém je vytvorený murovanými stenami. Stropy sú zhotovené ako železobetónové s rovným podhľadom. Objekt je zastrešený sedlovou strechou. Krytina na streche je z keramických škridiel. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu; parapety okien sú z prírodného kameňa. Fasádne omietky sú vytvorené zo šľachtených umelých omietok spolu s kontaktným exteriérovým zatepľovacím systémom - severná strana; južná strana je bez tepelnej izolácie. Podlahy v suteréne sú prevažne z keramickej dlažby, v posilňovni je kobercovina; podlahy na prízemí sú prevažne z keramickej dlažby, v izbe sú drevené parkety; podlahy na poschodí sú z drevených parkiet, v kúpeľni, vo WC je keramická dlažba. Steny sú opatrené hladkou vápennou omietkou. V kúpeľniach, vo WC a v kuchyni okolo kuchynskej linky je keramický obklad stien. Schody sú železobetónové doskové s nástupnicami a podstupnicami z keramickej dlažby. V kúpeľni na prízemí je vaňa, umývadlo, sprchovací kút; vo WC je záchodová misa a umývadlo; v garáži je umývadlo. V kúpeľni v suteréne je WC so záchodovou misou a sprchovací kút. Na poschodí je kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, bidetom, záchodovou misou a umývadlom; v druhej kúpeľni je vaňa a umývadlo; vo WC je záchodová misa a umývadlo. V kuchyni je kuchynská linka s nerezovým drezom, umývačka riadu, digestor, elektrická varná platňa osadená v kuchynskej linke, vstavaná elektrická rúra na pečenie, mikrovlná rúra. V dome sú vstavané skrine. Vstupné dvere sú drevené presklené, ostatné dvere sú drevené plné (presklené) z masívneho dreva. Vráta do garáže sú plastové na diaľkové ovládanie. Okná sú drevené s tepelnoizolačným dvojsklom a exteriérovými manuálnymi roletami, v podkroví sú drevené strešné okná s tepelnoizolačným dvojsklom a interiérovými žalúziami. Vykurovanie objektu je ústredné, plynový kotol Viessmann so zásobníkom 300l ÚK je v suteréne - v dome sú oceľové ploché radiátory typu Korad, v kúpeľniach sú rúrové registre. V izbe na prízemí je klimatizačná jednotka. Objekt je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod, je napojený na rozvod elektriny (svetelnej a motorickej), na streche je osadený bleskozvod. V dome je alarm.

Charakteristiky:

Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
380 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
I-RD-RD2853
Ilja Miškovič

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Predaj
Staré Grunty
Bratislava-Karlova Ves
cena 1 970 000 €
Predaj
Holubyho
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 690 000 €
Predaj
Stará Klenová
Bratislava-Nové Mesto
cena 1 198 000 €
Predaj
Vlčkova
Bratislava-Staré Mesto
cena 950 000 €