AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom bytov

Nehnutelnosť 1585915
1. publikácia 13.01.2020
Aktualizovaný 25.06.2020

Prenájom - krásny 2- izbový byt (58 m2) v centre mesta, ul. 29. augusta, BA I

Druh / Typ 2 izbový byt / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Ulica 29. augusta
Konečná cena vrátane provízie: 550,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 58 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom krásny byt na ulici 29. Augusta v atraktívnej lokalite centra Bratislavy. Byt má rozlohu 58m2 a nachádza sa na zvýšenom prízemí. Napriek polohe je mimoriadne tichý, otočený do vnútrobloku, s pokojným prostredím a zeleňou.
Byt je veľmi moderne a štýlovo zariadený v jednom tóne. Pozostáva zo vstupnej chodby so skriňovou zostavou, kompletne zariadenej obývacej izby aj s televízorom, plne funkčnej kuchyne aj so sedením, elegantnej spálne s manželskou posteľou a kúpeľne so sprchovým kútom, oddeleným WC a práčkou. Byt má vlastné kúrenie. K bytu prislúcha murovaná pivnica.
Táto lokalita je v Bratislave mimoriadne obľúbená a vyhľadávaná domácimi aj zahraničnými klientami. Nachádza sa v úplnom centre mesta, ktoré sa tak stáva dostupné pešou chôdzou. Ostatné časti mesta majú výborné spojenie s MHD. Je tu výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza obľúbená Medická záhrada na oddych a prechádzky, pár minút pešej chôdze je nákupné centrum Eurovea.

Cena: 550 €/mesiac + 150,-EUR zálohy za energie (vrátene Wi-fi a internetu)

We offer for rent a beautiful flat situated on the street 29. Augusta in an attractive part of the centre of Bratislava. The flat is 58m2 big and it is a mezzanine. In spite of its location, the flat is extremely quiet, turned into the inner square, surrounded by plenty of greenery.
The flat is very modern and stylish, arranged in one tone. It consists of an entrace hall with set of wardrobes, a completely furnished livingroom with TV, fully equipped kitchen with dining table, elegant bedroom with a matrimonial bed and a bathroom with a shower corner, separate toilet and a washing maschine. The flat has its own heating. A brick cellar also belongs to the flat.
This part of the town is very popular and sought-after by locals as well as foreign clients. It is situated in the very centre of the town, which makes it accesible by walking. Other parts of the town are well linked by the public transport. It has excellent civic amenities, a very popular park called Medická záhrada for little walk and relaxation nearby and the shopping centre Eurovea only a few minutes by walk.

Price: 550,-EUR/month + 150,-EUR advance payment for energy (incl. Wi-fi and internet)

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
58 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
I-B-27110012859
Ilja Miškovič

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Na Kalvárii
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 000 €/mesiac
Prenájom
Bernolákova
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 000 €/mesiac
Prenájom
Laurinská
Bratislava-Staré Mesto
cena 950 €/mesiac
Prenájom
Panenská 30
Bratislava-Staré Mesto
cena 950 €/mesiac