AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom bytov

Nehnutelnosť 1997900
1. publikácia 07.03.2021
Aktualizovaný 07.03.2021

Prenájom- doposiaľ neobývaný, klimatizovaný a exkluzívny 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Druh / Typ 2 izbový byt / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Továrenská
Konečná cena vrátane provízie: 680,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 52 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PARK z dielne renomovanej značky Zaha Hadid. Byt o výmere je 51,84 m2 (z toho 4,94 m2 loggia) a sa nachádza na 13/29 posch. s východnou orientáciou, ktorá ponúkne v budúcnosti krásne výhľady na dizajnový zelený park. K bytu prislúcha garážové státie v podzemnej garáži (vstup suchou nohou).

Byt ešte nebol obývaný, je pekný a kvalitne zariadený moderným nábytkom: hliníkové okná(troj-sklo s bezpečnostnou kľučkou), kvalitné dlažby a obklady, drevené parkety a sanita, kompletne vybavená kuchyňa na mieru, centrálna rekuperácia klimatizácia s termostatom v spálni aj obývačke, bezpečnostné dvere, kvalitné svietidlá a inter. dvere so zárubňami, odkladacie šatníkové zostavy, pohodlný gauč (čaká sa na dodávku) a manželská posteľ.
Dispozícia: vstupná predsieň s botníkom a úložným priestorom, kúpeľna s toaletou a sprchou, , obývacia izba s kuchynskou časťou priechodná na loggiu a nepriechodná spálňa s priestranným šatníkom a taktiež s výstupom na loggiu.

Bývanie v objekte poskytuje špičkový komfort: vstupná lobby s 24-hodinovou recepciou a strážnou službou, 4 osobné rýchlo výťahy, automaticky otvárateľné dvere v spoločných priestoroch, smeti sú riešené separovaným zhodom priamo z poschodia, zelený park s množstvom oddychových a športových zón, detské ihrisko. Súčasťou projektu je aj spoločná vyhliadka na streche veže prístupná pre obyvateľov, ktorá ponúka panoramatické výhľady na celú Bratislavu. Priamo vo vežiach Sky Parku na prízemí budú mať obyvatelia čoskoro dostupnú pestrú ponuku obchodov, služieb, kaviarní a reštaurácií, ktoré značnou mierou doplnia komfort bývania v tomto exkluzívnom projekte. Budú sa tam nachádzať potraviny, reštaurácie a kaviarne, trafika, lekáreň, súkromná škôlka, zubná ambulancia, kaderníctvo a barbershop, nechtové štúdio, vináreň a iné. V pešej dostupnosti sa nachádza OC Eurovea, SND, MHD zastávky a nová autobusová stanica s nákupným centrom. Výborné napojenie na diaľničný obchvat.

Cena: 680 €/mesiac + 220,- EUR/mesiac zálohy za energie
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

We offer for rent an exclusive and completely furnished 2-room flat in a unique project SKY PARK designed by the prestigious brand of Zaha Hadid. The flat is 51,84 m2 (from it 4,94 m2 loggia) and is situated on the 13th/29 floor, east-oriented, in the future offering a beautiful view on a design green park below. A garage place in the underground floor (dryshod) also belongs to the flat.

The flat has not been lived in yet, it is very nice, furnished in modern and quality style: aluminium windows (3-glass with security handle), good paving and facing, wooden floors, fully equipped kitchen made-to-measure, central recuperation and air-condition with thermostats in bedroom and living room, security door, quality lighting and interior doors with doorcases, closets, comfortable sofa (on the way) and double bed.
Disposition: entrance hall with shoebox and stowage space, bathroom with toilet and shower, living room with kitchen and entrance to loggia, bedroom with a spacious closet and also entrance to loggia.

Living in the building offers first-rate comfort: entrance lobby with 24-hour reception, and guard duty, 4 elevators, automatic door in common area, garbage solved by separated discharge right from your floor, green park with many rest and sport zones, playground for children and a beautiful panoramatic views on the whole city of Bratislava. The inhabitants of Sky Park will soon have the opportunity to choose from a variety of shops, services, cafés and restaurants that will contribute to the comfort of living in this exclusive project. There will be groceries, restaurants, coffee shops, tobacco shops, pharmacy, private kindergarten, dentist, hairdresser´s and barbershop, nail studio, bodega and other available. The shopping centre Eurovea, Slovak National Theatre, new bus station with shopping area and traffic stops are all in the closest area. Very good connection to the by-pass highway.

Price: 680,- EUR/month + 220,- EUR/month advance payments for energies
Contact: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
52 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
13
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
ID inzerátu:
2711129402
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Laurinská
Bratislava-Staré Mesto
cena 790 €/mesiac
cena 750 €/mesiac
Prenájom
Ulica 29. augusta 5
Bratislava-Staré Mesto
cena 740 €/mesiac
Prenájom
Obchodná
Bratislava-Staré Mesto
cena 620 €/mesiac