AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Predaj domov

Nehnutelnosť 2267163
1. publikácia 18.11.2021
Aktualizovaný 18.11.2021

Novostavba - štýlový rodinný dom v Rusovciach

Druh / Typ Rodinný dom / Predaj
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Rusovce
Konečná cena vrátane provízie: dohodou
Celková podlahová plocha: 330 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Bratislave-m.č. Rusovce. Dom sa nachádza v tichej ulici, je dvojpodlažný a má 6 izieb, kuchyňu, zimnú záhradu, 3 kúpeľne, hosťovské WC, galériu, technickú miestnosť, špajzu, terasu, šatníky, samostatnú garáž a ďalšie parkovacie miesta na pozemku. Je kompletne dokončený so zabudovaným nábytkom, ako aj mobiliárom, ktorý možno v prípade záujmu taktiež čiastočne odkúpiť.

V prízemí sa nachádza vstupná chodba s halou , ktorá rozdeľuje prízemie na 2 časti na dennú a nočnú. V chodbe sú zabudované skrine ako aj samostatný šatník.

V dennej časti prízemia je priestranná obývačka s galériou (cez dve podlažia) spojená s jedálňou a kuchyňou a zimnou záhradou. Terasa je prístupná cez posuvné dvere z obývačky, kuchyne aj zimnej záhrady, pričom terasa je prestrešená a poskytuje v letných mesiacoch chládok a ochranu pred slnkom aj dažďom.

V druhej časti prízemia sa nachádza oddelená rodičovská časť, t.j. spálňa s vlastnou kúpeľňou a pracovňou, ako aj s veľkým šatníkom.

Okrem toho je na prízemí veľká samostatná špajza s malou kuchynskou linkou, technická miestnosť a dalšie uzavreté úložné priestory .

Na poschodí je galéria, 2 spálne so šatníkmi, 1 pracovňa/hosťovská izba so šatníkom, 2 kúpeľne a veľká skladová miestnosť s oknom.

Pozemok je rovný a má okrem brány pre peších 2 vstupy. S drobnými úpravami je možné vytvoriť ďalšie 1-2 izby. Dom bol skolaudovaný v roku 2016 a je vybavený zabudovanými nábytkami, svietidlami, kuchyňou a spotrebičmi a je možné sa okamžite nasťahovať. V rámci výbavy je krb v obývačke, podlahové kúrenie, alarm a kamerový systém, štruktúrovaná kabeláž, chladené stropy, automatické zavlažovanie záhrady, robotická kosačka, centrálny vysávač, pripojenie na optický kábel, inteligentné ovládanie niektorých funkcií domu cez telefón (alarm, kamery, závlaha, kosenie, svetlá, rolety). Dom je zateplený, je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu. Výmera domu je cca 330m2+ terasy ca. 75m2, výmera pozemku 970m2. Kolaudácia 2016. Dom nebol nikdy obývaný a je kúpou voľný.

Cena: v RK

Charakteristiky:

Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
330 m2
Plocha pozemku:
970 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
A-211118
Ing. Andrej Zelenay

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti