AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Predaj bytov

Nehnutelnosť 2410739
1. publikácia 20.04.2022
Aktualizovaný 19.05.2022

REZERVOVANÉ!!! Predaj- postúpenie exkluzívneho 4- izb. bytu (spolu 91,56 m2) s parkovaním v krásnom projekte Ludwigov mlyn, Top lokalita- ul. Metodova, BA II- Nivy

Druh / Typ 4 izbový byt / Predaj
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Ružinov
Ulica: Metodova
Konečná cena vrátane provízie: 490 000,00 €
Celková podlahová plocha: 83 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj- postúpenie exkluzívny 4-izb. byt vo vypredanom projekte Ludwigov mlyn, ul. Metodova- Nivy. Byt o výmere 79,7 m2 + pivnica 3,74 m2 + 8,12 m2 loggia + 12 m2 parkovacie miesto v podzemí sa nachádza na 6/9 posch. Výborná- slnečná orientácia bytu: obývačka s loggiou na JV, spálne na SZ. Predpokladané odovzdávanie a kolaudácia bytov je apríl až jún 2022.

DISPOZÍCIA, STAV BYTU A MATERIÁLY:
Ide o pôvodne 3-izbový byt upravený na 4-izbový s dvoma kúpeľňami s toaletou a samostatnou toaletou pri vstupe s prípravou na malé umývadlo - to je však potrebné dokúpiť. Spálne ako aj pracovňa sú nepriechodné, so spojeného priestoru obývačky s kuchyňou je výstup na loggiu. Hlavná kúpeľňa má veľký sprchový kút a zázemie pre pračku a sušičku, WC a umývadlo, nezávislé kúrenie - rebrík. Umývadlo je potrebné dokúpiť. Druhá kúpeľňa je en suite s hlavnou spálňou - oddelená posuvnými dverami. Je v nej sprchový kút s hlbokou vaničkou, umývadlo, a WC s bidetovou doskou, nezávislé elektrické kúrenie - rebrík. Umývadlo je potrebné dokúpiť. V chodbe je priestor pre vstavané skrine.

V štandarde vyhotovenia sú kvalitné vinylové podlahy, okrem kúpeľní, kde sú dlažby. Hlavná spálňa má posuvné dvere do puzdra a zádverie pred vstupom do izby. Ostatná sanita - sprchy, batérie, sprchovacie kúty, zásteny WC, vykurovacie telesá sú komplet namontované. Dvere na izbách sú v bielom prevedení, vrátane dverí do hlavnej kúpeľne a WC. Rovnako biele sú aj posuvné dvere na spálni (do puzdra) a do kúpeľne v spálni (klasické posuvné po stene). Kuchyňa je navrhnutá do U, všetky prípravy napojení a vývodov sú urobené. Samotný návrh kuchynskej linky však ešte nebol robený.

V celom byte je klimatizácia s klimatizačnými jednotkami SAMSUNG – Wind-Free v každej obytnej miestnosti. Daný systém zabezpečuje rovnomerné rozptýlenie vzduchu a udržanie chladu po celej miestnosti bez potreby fúkať chladný vzduch vo forme prievanu, ale je jemne rozptyľovaný po miestnosti. Klimatizačné jednotky sú umiestnené v každej obytnej miestnosti, bez nutnosti umiestnenia exteriérovej jednotky na loggii.

Okná sú kvalitné hliníkové 3- sklo. V rámci nadštandardu bolo doplnené aj kompletné vybavenie - vonkajšie hliníkové horizontálne elektricky ovládané žalúzie a sieťky proti hmyzu, vrátane dverí do loggie. V obývacej miestnosti je priestranná loggia, v ktorej je v rámci nadštandardu kompletné zasklenie loggie s posuvným systémom, ktorý umožňuje úplné otvorenie aj uzavretie loggie.

V byte je domový videovrátnik - TCS TASTA IVW5110-0145.. Dom má spoločné priestory určené na bezpečné parkovanie a uskladnenie bicyklov s dostatočnou kapacitou. K bytu patrí aj pivničná kobka o výmere 3,74 m a parkovacie miesto v suteréne. V dome sú optické rozvody troch providerov, všetky rozvody sú pripravené. K bytu patrí aj spoločný podiel na pozemku.

LOKALITA a HISTÓRIA:
Bývanie neďaleko Trnavského mýta má veľa výhod. Hustá sieť verejnej dopravy iba pár krokov od domu. Blízko do Centrálu - za nákupmi, službami, do reštaurácie, do fitka, či na plaváreň, alebo na polikliniku. Kúsok je to aj do kultovej Novej tržnice, alebo do Istropolisu, ktorý je vo výstavbe. Hneď cez ulicu je Gymnázium Metodova a jeho športový areál. A iba pár minút pešo je to na Miletičku, do Medickej záhrady, na zimný štadión, či na Tehelné pole.
Miest, na ktorých ešte cítiť dávnu priemyselnú históriu mesta, už v Bratislave nie je veľa. Jedným z nich je územie medzi Krížnou a Metodovou ulicou, na ktorom kedysi stál slávny Ludwigov mlyn. Na tento takmer zabudnutý príbeh dnes nadväzuje projekt, ktorý sa inšpiruje jeho industriálnym charakterom a do trochu zanedbaného kúta mesta prináša nový život, lásku a hrdosť.
Ludwigov mlyn prenesený do 21. storočia je elegantný dom s limitovaným počtom komfortných bytov a apartmánov, v atraktívnej, ale pokojnej vnútromestskej polohe. Jeho nadčasová architektúra a bezprostredná prítomnosť pôvodného, pamiatkovo chráneného obilného sila, vytvárajú jedinečnú atmosféru miesta.
Okolitá štvrť ponúka v pestrom funkčnom mixe takmer všetko, čo život v meste robí takým príťažlivým. Miesta pre nákupy, spoločenský život, oddych, šport, vzdelávanie i prácu. Všetko pohodlne dostupné pešo. V Ludwigovom mlyne nájdete nový, súčasný domov s nádychom starého sveta.
https://youtu.be/vdjygJKGDZI

Cena: 490.000,- EUR vrátane provízie a kvalitného právneho a katastrálneho servisu
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Cena zahŕňa:
- PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kompletný právny servis zabezpečený advokátmi s dlhoročnou praxou v oblasti realitného
a katastrálneho práva
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- realitné, katastrálne, daňové a právne poradenstvo a asistencia
- služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti a prepisom energií u jednotlivých
dodávateľov

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
- zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
- bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich
zmluvných partnerov

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt
Podlahová plocha:
83 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
6
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
ID inzerátu:
2711129522
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

cena 375 000 €
cena 332 000 €
cena 275 000 €
cena 245 000 €