AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Predaj bytov

Nehnutelnosť 2515131
1. publikácia 16.08.2022
Aktualizovaný 23.08.2023

Luxusný 6-izb. byt s balkónom a loggiou v centre Bratislavy / Luxurious 6-room. apartment with balcony and loggia in the center of Bratislava

Druh / Typ 5 a viac izbový byt / Predaj
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Staré Mesto
Cena: dohodou
Celková podlahová plocha: 231 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 6-izb. byt s 2 loggiami v centre Bratislavy vo funktionalistickom dome z 20-tych rokov minulého storočia. Byt vznikol spojením dvoch susedných bytov, čím vznikol veľkoryso riešený priestor. Je členený na dennú a nočnú časť a pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej samostatnej kuchyne, špajze, priestrannej obývačky spojenej s jedálňou, 2 pracovní, 3 spální, 2 kúpeľní s WC, práčovne, šatníka, špajze, balkónu a loggie. K bytu patria dve pivnice v suteréne domu. Celý byt bol kvalitne a s vkusom zrekonštruovaný s dôrazom na detaily. V rámci výbavy bytu sú drevené okná, drevené parkety, na mieru robené dvere a zárubne, krb, alarm, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, centrálne ozvučenie, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, videovrátnik, 2x bezpečnostné dvere, zvuková izolácia v strope, vlastné kúrenie (plynový kotol), podlahové kúrenie v kúpeľniach. Nábytok je robený na mieru. Orientácia východ, západ, severo-západ, juho-východ. Výmera 221,76m2 + balkón a loggia (ca. 4 a 5,8m2). 3./5. posch. s výťahom. Parkovanie je riešené formou dlhodobého prenájmu pred vchodom pre 2 autá. V pešej dostupnosti je Eurovea, historické centrum, Sad Janka Kráľa, cyklistické trasy a kompletná občianska vybavenosť. Štýlové bývanie len pre náročných.

We offer for sale 6-room. apartment with 2 loggias in the center of Bratislava in a functionalist house from the 20s of the last century. The apartment was created by joining two neighboring apartments, creating a generously designed space. It is divided into a day and a night part and consists of an entrance hall, a large separate kitchen, a pantry, a spacious living room connected to a dining room, 2 offices, 3 bedrooms, 2 bathrooms with a toilet, a laundry room, a wardrobe, a pantry, a balcony and a loggia. The apartment includes two cellars in the basement of the house. The entire apartment was renovated with quality and taste, with an emphasis on details. The apartment is equipped with wooden windows, wooden parquet, custom-made doors and frames, fireplace, alarm, air conditioning, structured cabling, central sound system, kitchen unit with built-in appliances, video intercom, 2x security doors, sound insulation in the ceiling, own heating ( gas boiler), underfloor heating in the bathrooms. The furniture is made to measure. Orientation east, west, north-west, south-east. Area 221.76m2 + balcony and loggia (ca. 4 and 5.8m2). 3/5 post with an elevator. Parking is provided as a long-term lease in front of the entrance for 2 cars. Eurovea, the historical center, Janka Kráľ Park, cycling routes and complete civic amenities are within walking distance. Stylish and unique accomodation.

Cena/Price: v RK / Contact the broker

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
5 a viac izbový byt
Podlahová plocha:
231 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
nie
ID inzerátu:
A-220816
Ing. Andrej Zelenay

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Predaj
Na Štyridsiatku
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 959 850 €
cena 1 100 000 €
cena 610 000 €
cena 490 000 €