AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom bytov

Nehnutelnosť 2699608
1. publikácia 06.03.2023
Aktualizovaný 06.03.2023

Prenájom, 2-izb. byt (52 m2 + 6 m2 balkón) s garážovým státím, balkónom a pivnicou v novostavbe Tarjanne, ul. Martina Granca, BA IV- Dúbravka

Druh / Typ 2 izbový byt / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Ulica Martina Granca
Konečná cena vrátane provízie: 590,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 52 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom pekne a moderne zariadený 2 izbový byt o výmere 52m2 + balkón 6 m2 na 2/4 poschodí tehlového domu s výťahom v novostavbe Tarjanne v lokalite BA IV- Dúbravka na ulici Martina Granca. Byt sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, samostatnej spálne s východom na balkón a kúpeľne s vaňou a toaletou.
Byt má plastové okná (dýhované trojsklo) a kvalitné plávajúce podlahy vo všetkých miestnostiach okrem kúpeľne a toalety, kde je dlažba, bezpečnostné vchodové dvere a interiérové dvere. V chodbe je roll- door, v spálni skriňa a manželská posteľ bude dokúpená. Kuchynská linka bola robená na mieru a je v nej chladnička, plynový sporák s rúrou a umývačka. V kúpeľni sa nachádza aj práčka. Orientácia bytu je na SZ- SV. K bytu prislúcha parkovacie státie v podzemnej garáži- suchou nohou priamo do bytu a plechová pivnica.

Dom sa nachádza vo výbornej lokalite v úplne tichom prostredí pod lesom v tesnom susedstve s Chránenou krajinou oblasťou na novovybudovanej slepej ulici. Zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej v vzdialenosti, bezproblémové parkovanie a výbornú dostupnosť do centra ako aj napojenie na diaľničný obchvat. Detské ihrisko je pred domom. Nákupné centrum Bory Mall je do 5 minút autom. Rekreáciu a šport ponúkajú blízke športoviská, plaváreň,

Tarjane je lokalizovaná v pokojnej časti mesta blízko vyhľadávanej Britskej a Americkej školy s výhľadom na Devínsku Kobylu. Spojenie najvyššieho komfortu obkoleseného prírodou, kvalitnou parkovou úpravou s nádhernými výhľadmi a predsa v meste.

Cena: 590 eur/ mesiac + zálohové platby vo výške 150 eur/ mesiac
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

We offer for rent nicely and stylishly furnished 2-room flat (52m2 + balcony 6 m2) on the 2nd/4 floor in a brick building with an elevator in a new new building Tarjanne in the district of BA IV- Dúbravka, Martina Granca street. The flat consists of an entrance hall, a kitchen connected with a living room, separate bedroom with the entrance to the balcony and a bathroom with a tub and a toilet.
The flat has plastic windows and quality laminate flooring in all rooms apart from the bathroom and the toilet (tiles), security entrance door and interier doors. There is a roll-door in the hall, a wardrobe in the bedroom and double bed. The kitchen was tailored and has a fridge. a gas cooker with the oven and a dishwasher. There is a washing maschine in the bathroom. The flat is NW-NE oriented. A parking place in the underground garage (dry-shod) that belongs to the flat as well as a tin cellar.
The building is situated in an excellent location in a very quiet environment under the woods at close quarters of protected landscape area in a blind street. However, it offers complete civic amenities in a walking distance, very good parking possibilities, excellent access to the city centre and highway by-pass. There is a playground in front of the house. The shopping centre Bory Mall is just 5 min by car. Nearby sport centres and swimming pool offer opportunities for sport and recreation.

Tarjane is located in a quiet area close to popular British and American school with a beautiful views on Devínska Kobyla. It offers the highest comfort surrounded by nature, beautiful parks and views and yet in a town.

Price: 590 eur/ month + advance payments 150 eur/ month
Contact: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
52 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
2711129665
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

cena 3 200 €/mesiac
cena 3 200 €/mesiac
Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 150 €/mesiac
Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 000 €/mesiac