AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom bytov

Nehnutelnosť 2700276
1. publikácia 06.03.2023
Aktualizovaný 06.03.2023

Prenájom, nadštandardný 2-izb. byt 90m2 + terasa (60 m2) s parkovaním, vírivkou a záhradou v mestskej vile, ul. Okánikova, BA I- Staré Mesto

Druh / Typ 2 izbový byt / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Okánikova
Cena: 800,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 90 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom nadštandardný a kompletne zrekonštruovaný a vybavený 2- izb. byt o výmere 90 m2 + 60 m2 polkruhovitá terasa. Byt sa nachádza na prízemí luxusnej mestskej vily s priestrannou a pekne upravenou záhradou, ul. Okánikova, BA I- Staré Mesto. Parkovanie je riešené na parkovisku v rámci záhrady- samostatným vstupom cez automatickú bránu od ul. Pražská. Prístup na pozemok je z dvoch ulíc.
Dispozícia a vybavenie:
Vstup do bytu je z terasy, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s barovým pultom, veľmi zaujímavá spálňa s pracovným kútom s vysokým stropom (4m), kúpeľňa s masážnym sprchovacím kútom a oddelená toaleta s umývadlom. Byt je orientovaný na východ. K bytu prislúcha terasa s posedením a vírivkou a pekne upravená záhrada. Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený všetkými elektrospotrebičmi. K dispozícii je wifi. V prípade využívania vírivky sa platí mesačný poplatok 100€.

Kúrenie a chladenie:
Kúrenie v byte je podlahové, chladenie zabezpečuje klimatická jednotka.
Lokalita:
Mestská vila sa nachádza v príjemnej, pokojnej a lukratívnej lokalite s dostatkom zelene, výbornou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do historického centra mesta. Mestská vila poskytuje dostatok súkromia a pokoja ako aj prístup na spoločnú záhradu.

Cena: 800,- EUR/ mesiac + zálohy za energie 300,- EUR/mesiac
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk


We offer for rent a superior and completely renovated and equipped 2-room apartment of 90 m2 + 60 m2 semicircular terrace. The apartment is located on the ground floor of a luxurious urban villa with a spacious and nicely landscaped garden, ul. Okánikova, BA I- Staré Mesto. Parking is solved in the parking lot within the garden- separate entrance through automatic gate from Pražská street. Access to the plot is from two streets.

Layout and equipment:
Entrance to the apartment is from the terrace, spacious living room with dining area connected to the fully equipped kitchen with bar, very interesting bedroom with a study area with high ceiling (4m), bathroom with massage shower and separate toilet with sink. The apartment is oriented to the east. The apartment has a terrace with seating and jacuzzi and a nicely landscaped garden. The apartment is rented fully furnished and equipped with all electrical appliances. There is wifi. In case of using the jacuzzi, a monthly fee of 100€ is payable.

Heating and cooling:
The heating in the apartment is underfloor, cooling is provided by an air conditioning unit.

Location:
The urban villa is located in a pleasant, quiet and lucrative location with plenty of greenery, excellent amenities and walking distance to the historic city center. The urban villa provides plenty of privacy and tranquility as well as access to a communal garden.

Price: 800,- EUR/ month + advance payments for energies 300,- EUR/month

Contact: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
90 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
2711129667
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Búdková
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 400 €/mesiac
Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 150 €/mesiac
Prenájom
Mudroňova
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 100 €/mesiac
Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 000 €/mesiac