AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Predaj domov

Nehnutelnosť 2829723
1. publikácia 10.07.2023
Aktualizovaný 29.11.2023

POHODLIE - FUNKČNOSŤ - KVALITA ...STAČÍ SI PRINIESŤ OSOBNÉ VECI A BÝVATE...

Druh / Typ Rodinný dom / Predaj
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Pluhová
Cena: dohodou
Celková podlahová plocha: 197 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

POHODLIE - FUNKČNOSŤ - KVALITA .....NOVINKA.... NECH SA PÁČI...
Máte radi perfekcionizmus a bez námahy, tak vstúpte:
Rodinný dom skolaudovaný, na pozemku s rozlohou 273 m2 so samostatnou dvojgarážou, ktorá je súčasťou RD v časti Bratislavy – rýchlo dostupné na všetky smery. Dom je tehlový osadený v tichej časti Nového mesta v blízkosti obchodného centra VIVO, resp. Polus. Kvalitne prevedenie, použite materiály s kvalitnou myšlienkou už pri vstupe naznačujú, že ide o jedinečnú a kvalitne do detailov premyslenú nehnuteľnosť. Dom bol navrhnutý na objednávku v tíme architektov, ktorí dozorovali realizáciu precízne a detailne navrhnutého exteriéru ako aj celého interiéru.
Celková rozloha domu s terasou je 197 m2, úžitková plocha domu je 125 m2. Plocha garáže s terasami je 72 m2, plus extra podkrovie o rozlohe 65m2, ktoré je možné využiť ako úložný priestor.Vstup z technickej miestnosti.Vstupná chodba s hosťovským WC s umývadlom prechádza do otvoreného priestoru – novovytvorené kuchynské zázemie, jedálenská časť, obývací priestor s krbom značky KV Kobok Chopok R90 s výhľadom cez bezrámové presklené hliníkové steny – tabule – trojská do záhrady s parkovou úpravou a závlahou.
Na poschodí 3 izby, samostatná kúpeľňa so sprchou, hlavná spálňa so zabudovaným šatníkom, kúpeľňou s vaňou uzatvárajú spaciu a súkromnú časť domu. Okná zabezpečené vonkajšími hliníkovými žalúziami.
Podlahy: kombinácia kvalitnej laminátovej podlahy, ktorá je nepoškriabateľná a vodeodolná so zárukou 25 rokov od renomovanej značky QUICK STEP.
Kuchyňa Nobilia, Nemeckej značky, značková sanita a batérie od značky BIANCO, digestor sa zapína automaticky po zapnutí varnej dosky od Nemeckej značky AIRFORCE, ostatné spotrebiče ELECTROLUX.
Technická miestnosť na poschodí – vybavená s tepelným čerpadlom. Technická miestnosť je využitá aj ako serverovňa pre všetky systémy domu a rovnako ako práčovňa.
Príprava na klimatizáciu v celom dome. Strecha škridlicová a podkrovie je kvalitne odizolované. Vchodové dvere plné-hliník, ako všetky výplne domu.Kúrenie je podlahové vykurovacia sústava so samostatne regulovanou teplotou v každej miestnosti, mestská voda, kanalizácia.
Vonkajšie plochy –kombinácia trávového koberca s kmeňovými dlažobnými kockami dodávajú celému objektu jedinečnú eleganciu zapadajúcu k celému architektonickému konceptu.Garáž pre dve autá, podlaha liaty betón, garážová hliníková brána od značky LOMAX ako aj vstupná brána na diaľkové ovládanie. Garáž je vykurovaná. Epoxidová podlaha.
Pre celý dom je využiteľný alarm, kamerový systém, videovrátnik od značky JABLOTRON, optický kábel. Orientácia S/Z. V celom dome elektrické exteriérové žalúzie. Videovrátnik. Dom má už kompletné svietidla, kompletnú sanitu, teda vhodný k okamžitému sťahovaniu. Dom má energetický certifikát A0.
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Bratislava-Nové Mesto. Stav objektu: novostavba. Cena

Charakteristiky:

Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
197 m2
Plocha pozemku:
197 m2
Energ. certifikát:
A
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
D14923
Dáša Čepčeková

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Predaj
Námestie Alexandra Dubčeka
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 380 000 €
cena 900 000 €
Predaj
Jaseňová 1
Bratislava-Staré Mesto
cena 720 000 €
Predaj
Popolná
Bratislava-Rača
cena 680 000 €