AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom hotely a reštaurácie

Nehnutelnosť 2863855
1. publikácia 16.08.2023
Aktualizovaný 19.01.2024

Prenájom, výnimočný a poetický priestor- reštaurácia s dvoma samostatnými apartmánmi, terasou a 2 parkovacími miestami (možnosť nadstavby objektu) v malebnej obci Berg, Rakúsko- Niederösterreich

Druh / Typ reštaurácia / Prenájom
Štát: Rakúsko
Mesto: Berg
Cena: 2 500,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 224 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom výnimočný a poetický priestor- reštauráciu s dvoma samostatnými apartmánmi, terasou a 2 parkovacími miestami v malebnej obci Berg, len 5 km od hraničného prechodu. Reštaurácia má svoj genius loci a v minulosti bola pod názvom Türkenkeller ako typická rakúska vínna pivnička miestom stretávania miestnych obyvateľov pri víne a dobrom jedle. Táto atmosféra sa preniesla aj do prítomnosti a od kompletnej rekonštrukcie v roku 2010 bola obľúbenou destináciou Bratislavčanov a ľudí z širokého okolia, známou svojou výbornou kuchyňou, kvalitnou vínnou pivnicou a až dovolenkovou atmosférou. Viac informácií v RK.
Reštaurácia o výmere 174 m2 + 50 m2 apartmány stojí na pozemku o výmere 204 m2 a pozostáva zo samotnej reštaurácie a prednej terasy, na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné apartmány so súkromnou terasou a vlastným vchodom. Za budovou sa nachádzajú 2 parkovacie miesta a vo vzdialenosti 20 m aj prenajaté parkovisko pre 15 áut. Reštaurácia prešla v r. 2010 kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou, stavebným materiálom bol kameň a tehla so zdôraznením pôvodných vidieckych prvkov, strecha je zo škridle.
Dispozičné riešenie
Reštaurácia: lounge (20 sedení- fajčiarska časť), vinotéka, bar s 3 stolíkmi so sedením pre 6 osôb, priestor pre hostí (jedáleň- 40 ľudí), kuchyňa, sklad a toalety (dámske a pánske), vonkajšia terasa pre ďalších 30 ľudí
1. poschodie: má samostatný vchod a nachádzajú sa tu 2 apartmány, každý o výmere 25 m2 s vlastnou kúpeľňou, toaletou a kuchyňou. Medzi apartmánmi sa nachádza súkromná terasa.
Vybavenie reštaurácie: hudobné zariadenie- soundsystem: subwofer + reproduktory, video- alarm, v oboch miestnostiach je krb, profesionálne vybavenie kuchyne vrátane konvektomatu a posuvných dverí na nášľap (automat), kompletne vybavený bar, svetelné scény a led podsvietenia.
Vybavenie apartmánov: krb, podlahové elektrické kúrenie s termostatom, plávajúce podlahy, sprchový kút, toaleta, bidet + vybavená kuchyňa
Objekt je vykurovaný krbmi a podlahovým elektrickým kúrením, odsávanie je kvalitné a je pre celú reštauráciu.
V obci sa nachádza materská škôlka, základná škola, futbalové ihrisko, obchod s potravinami, vinárstvo Pelzmann, reštaurácie typu Landshaus, obecný úrad, všeobecný lekár, nemocnica s poliklinikou je v neďalekom Hainburgu a v susednom Kittsee. Veľké nákupné centrum K1 a K2 v Kittsee je vzdialené len 3 minúty autom. Berg je vzdialený od centra Bratislavy 12km, čo predstavuje cca 9 minútovú cestu autom. Napojenie Bratislavy je bez dopravných obmedzení a má viacero alternatív napr. cez diaľnicu smerom na Kittsee.
Bývanie v tejto lokalite poskytuje vysoký štandard a predstavuje príjemnú alternatívu prímestského bývania v obci s vysokými nárokmi na kvalitu bývania a urbanistické riešenie. Ide o tichú, veľmi kultivovanú obec nezasiahnutú dopravou, s výhľadom na Hainburský les a jazero.

Cena: 2.500,- EUR/ mesiac + prevádzkové náklady
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
224 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
2711129744
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Radvanská
Bratislava-Staré Mesto
cena 9 000 €/mesiac
Prenájom
Dvojkrížna 13
Bratislava-Vrakuňa
cena 4 796 €/mesiac
Prenájom
Búdková
Bratislava-Staré Mesto
cena 4 500 €/mesiac
Prenájom
Búdková
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 400 €/mesiac