AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom domov

Nehnutelnosť 2889020
1. publikácia 14.09.2023
Aktualizovaný 22.09.2023

Prenájom, exkluzívna novostavba- 6 izb. rodinného domu (ÚP 223,15 m2, 432 m2 pozemok) v pokojnom a obľúbenom prostredí Bratislavy- v prostredí lesov Malých Karpát, ul. Kútska, BA IV- Záhorská Bystric

Druh / Typ Rodinný dom / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica: Kútska
Cena: 2 300,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 223 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom moderný a exkluzívne vybavený 2- podlažný 6- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2012) v pokojnej a tichej štvrti Záhorskej Bystrice, v tesnej blízkosti lesa pri potoku, mimo hlavného dopravného ťahu v zástavbe rodinných domov no zároveň s pohodlným a rýchlym prístupom do centra mesta cca 20 min. Dom stojí na pozemku o výmere 432 m2 s prevládajúcou JZ orientáciou a umožňuje parkovanie 2 áut v 2- garáži s automatickým otváraním + 2 autá na spevnenej parkovacej ploche.
Dom je presvetlený a výborne dispozične riešený- je rozdelený na dennú a nočnú časť so samostatnou hosťovskou časťou. Zastavaná plocha domu je 191 m2, s celkovou úžitkovou plochou 223,15 m2 vrátane 2- garáže o výmere 31,70 m2 + 3 terasy o celkovej výmere 42,7 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda a kanalizácia mestská, plyn, elektrina.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Prízemie: zádverie, technická miestnosť s plynovým kotlom so zásobníkom na teplú vodu, hosťovská toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s ostrovčekom s jedálenskou časťou, ktorá prechádza do obývacej časti s krbom s výstupmi do átria, schodisko, komora pod schodiskom. Samostatný trakt s pracovňou a hosťovskou spálňou.
Poschodie: 2 samostatné izby s výstupmi na terasy, priestranná galéria, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta s umývadlom, hlavná spálňa s kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou a s výstupom na terasu.
MATERIÁLY:
Dom bol postavený z tehál a je zateplený. Strecha je plochá. Všetky okná a vstupné dvere sú drevohliníkové (Internorm) s izolačným trojsklom. Kompletne vybavená lakovaná kuchyňa s ostrovčekom exkluzívnej značky Sykora so zabudovanými spotrebičmi značky Bosch: indukčná varná doska, umývačka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rúra a digestor. Na prízemí sú 2 vonkajšie automatické žalúzie, na poschodí 5, 4 x klimatická jednotka, kompletná štruktúrovaná kabeláž, kvalitné veľkoplošné laminátové parkety a dlažby, dizajnové svietidlá v celom dome, drevené schody so zábradlím zo skla a nerezu, tapety, kvalitný vstavaný nábytok a rolldory, kvalitná sanita Hansgrohe a obklady, 2 x video vrátnik.
KÚRENIE A CHLADENIE:
Kúrenie a TÚV zabezpečuje plynový kotol Viessmann so zásobníkom 150 l. V kúpeľniach je podlahové kúrenie + rebríkové radiátory, v izbách sú radiátory. Chladenie zabezpečujú 4 klimatizačné jednotky (DAIKIN).
ZÁHRADA A OPLOTENIE:
Pred domom je pekná záhradná úprava, spredu je oceľová vstupná brána a automat. Garáž s prechodom do predzáhradky- terasy. Zároveň sa tu nachádza vonkajší sklad prekrytý pergolou, 2 x vonkajšia voda a vonkajšie osvetlenie.
LOKALITA:
Záhorská Bystrica spája komfort, súkromie a pokojné bývanie v prostredí lesov Malých Karpát s výborným dopravným napojením na diaľničnú komunikáciu a bezproblémovú dopravu do centra mesta cca 20 min.
Záhorská Bystrica ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť, zdravotné stredisko, lekáreň, stomatologickú ambulanciu, súkromné ambulancie, čistiareň, 4 materské školy, ZŠ, reštaurácie, pekáreň, cukrárne, obchody Billa, Tesco - expres a množstvo športovo - rekreačných aktivít: turistické, cyklistické trasy, tenisové kurty, športové ihriská.
Pár minút autom máte k dispozícii nákupné centrum Bory Mall s bohatými službami, Hornbach, OBI, Metro, Kaufland.

Cena: 2 300,- EUR/mesiac + zálohové platby 250,- EUR/mesiac
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

We offer for rent a modern and exclusively equipped 2-storey 6-room family house in a quiet and peaceful quarter of Záhorská Bystrica, in close proximity to the forest near the creek, away from the main traffic in the development of family houses, but at the same time with convenient and fast access to the city center about 20 min. The house stands on a plot of 432 m2 with a predominant SW orientation and allows parking 2 cars in a 2-car garage with automatic opening + 2 cars on the paved parking area.
The house is well ventilated and excellently laid out- it is divided into a day and night part with a separate guest part. The built-up area of the house is 191 m2, with a total usable area of 223.15 m2 including a 2-car garage of 31.70 m2 + 3 terraces with a total area of 42.7 m2. The house is connected to all utilities: water and urban sewerage, gas, electricity.
LAYOUT:
Ground floor: vestibule, utility room with gas boiler with hot water tank, guest toilet with sink, bathroom with bath, kitchen with island with dining area, which passes into the living area with fireplace with exits to the atrium, staircase, storage room under the stairs. Separate tract with study and guest bedroom.
First floor: 2 separate bedrooms with exits to terraces, spacious gallery, bathroom with bath, separate toilet with sink, master bedroom with bathroom with shower and toilet and exit to terrace.
MATERIALS:
The house was built of brick and is insulated. The roof is flat. All windows and entrance doors are wood-aluminium (Internorm) with triple glazing. Fully equipped lacquered kitchen with island of exclusive Sykora brand with built-in Bosch appliances: induction hob, dishwasher, fridge-freezer, microwave, oven and extractor hood. There are 2 external automatic blinds on the ground floor, 5 upstairs, 4 x air conditioning unit, full structured cabling, quality large laminate parquet and tiled floors, designer light fittings throughout, wooden stairs with glass and stainless steel handrails, wallpaper, quality built-in furniture and roller shutters, quality Hansgrohe sanitary ware and tiles, 2 x video doorman.
HEATING AND COOLING:
Heating and DHW is provided by Viessmann gas boiler with 150 l storage tank. In the bathrooms there is underfloor heating + ladder radiators, in the rooms there are radiators. Cooling is provided by 4 air conditioning units (DAIKIN).
GARDEN AND FENCING:
In front of the house there is a nice garden landscaping, in front there is a steel entrance gate and an automatic machine. Garage with passage to the front garden- terrace. At the same time there is an outdoor storage covered by a pergola, 2 x outdoor water and outdoor lighting.
LOCATION:
Záhorská Bystrica combines comfort, privacy and quiet living in the environment of the forests of the Small Carpathians with excellent transport links to the motorway and seamless transport to the city center about 20 min.
Záhorská Bystrica offers excellent civic amenities, health center, pharmacy, dental clinic, private ambulance, dry cleaners, 4 kindergartens, primary school, restaurants, bakery, confectionery, shops Billa, Tesco - express and a number of sports - recreational activities: hiking, cycling trails, tennis courts, sports fields.
A few minutes by car you can reach the shopping center Bory Mall with rich services, Hornbach, OBI, Metro, Kaufland.

Price: 2.400,- EUR/month + advance payments 250,- EUR/month
Contact: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
223 m2
Plocha pozemku:
432 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
2711129750
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Radvanská
Bratislava-Staré Mesto
cena 9 000 €/mesiac
Prenájom
Kráľovské údolie
Bratislava-Staré Mesto
cena 6 500 €/mesiac
cena 2 990 €/mesiac
Prenájom
Trinásta
Bratislava-Nové Mesto
cena 2 400 €/mesiac