AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom bytov

Nehnutelnosť 2965842
1. publikácia 05.12.2023
Aktualizovaný 11.01.2024

Prenájom, priestranný a slnečný 3- izb. byt so záhradou v mestskej vile "Vila Malinová" s parkovaním, BA I- Staré Mesto

Druh / Typ 3 izbový byt / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Malinová
Cena: 1 650,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 105 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom priestranný, slnečný a krásny 3- izbový byt v 4 podlažnom bytovom dome s výťahom na ulici Malinová. Byt o rozlohe 105m² sa nachádza na prízemí, má 2 priestranné terasy (9,65 m²+ 10 m²), záhradu o výmere 90m² a je kompletne zariadený. K bytu patrí jedno garážové státie v spoločnej podzemnej garáži a murovaná pivnica. Možnosť prenájmu aj vonkajšieho parkovacie miesta.
Byt je dobre dispozične riešený, pozostáva z dvoch spální, priestrannej kuchyne prepojenej s obývacou časťou odkiaľ je vstup na terasu a do záhrady. Kuchynská linka so všetkými zabudovanými elektrospotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, el. rúra, sklokeramická doska, mikrovlnová rúra) je od jedálenskej časti oddelená pultom. Súčasťou obývacej izby je krb, v druhej časti bytu sa nachádzajú dve komfortné izby: spálňa, odkiaľ je vstup na 2. terasu, šatník, samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou, dvoma umývadlami a WC. V celom byte je podlahové kúrenie, ktoré sa dá v každej izbe regulovať samostatne, plastové okná a vnútorné žalúzie. Byt sa môže dozariadiť alebo vyprázdniť podľa potreby nájomcu. Na prízemí bytového domu je spoločná práčovňa.

Bytový dom "Vila Malinová" sa nachádza v mestskej štvrti Horský park, prestížnej lokalite mestskej časti Staré Mesto, v úplne tichom prostredí s nádherným výhľadom na mesto. Bezprostredná blízkosť
Horského parku (cca. 2min pešo), jedného z najväčších a najkrajších parkov v Bratislave, a ľahká dostupnosť do centra mesta (3 min autom, 12 min peši na Hodžovo námestie) sú najväčšími pozitívami tejto lokality.

Cena: 1.650- EUR + energie 250,- EUR + elektrina. Depozit 2mesačný nájom.
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

We offer for rent a spacious, sunny and beautiful 3-room apartment in a 4-storey apartment building with an elevator on Malinova street. The 105m² apartment is located on the ground floor, has 2 spacious terraces (9,65m²+ 10m²), a garden of 90m² and is fully furnished. The apartment has one garage space in a shared underground garage and a brick-built cellar. Possibility to rent also an outdoor parking space.

The apartment is well laid out, consists of two bedrooms, spacious kitchen connected to the living area from where there is access to the terrace and the garden. The kitchen with all built-in appliances (fridge, freezer, dishwasher, electric oven, ceramic hob, microwave oven) is separated from the dining area by a counter. The living room has a fireplace, in the second part of the apartment there are two comfortable rooms: a bedroom, from where there is an entrance to the 2nd terrace, a wardrobe, a separate toilet and a bathroom with a bathtub, two sinks and a toilet. Throughout the apartment there is underfloor heating, which can be regulated separately in each room, plastic windows and interior blinds. The apartment can be arranged or emptied according to the needs of the tenant. On the ground floor of the apartment building there is a common laundry room.

The apartment house "Vila Malinová" is located in the Horský Park district, a prestigious location of the Old Town, in a completely quiet environment with a magnificent view of the city. Immediate proximity of Horský Park (approx. 2 min walk), one of the largest and most beautiful parks in Bratislava, and easy access to the city center (3 min by car, 12 min walk to Hodžovo Square) are the biggest positives of this location.

Price: 1.650- EUR + utilities 250,- EUR + electricity. Deposit 2 months rent.
Contact: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
105 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
2711129783
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 2 690 €/mesiac
cena 2 100 €/mesiac
Prenájom
Obchodná
Bratislava-Staré Mesto
cena 1 698 €/mesiac
cena 1 450 €/mesiac