AGREAL.SK, SPOL. S R.O.
KANCELÁRIA: PRI HABÁNSKOM MLYNE 38
811 04 BRATISLAVA
TEL.: 02-5262 3969

Naša ponuka / Prenájom bytov

Nehnutelnosť 3050176
1. publikácia 11.03.2024
Aktualizovaný 12.03.2024

Prenájom, 4-izbový priestranný (150,79 m2) a kompletne zrekonštruovaný staromestský byt v Top lokalite Palisád, ul. Mateja Bela, BA I- Staré Mesto

Druh / Typ 4 izbový byt / Prenájom
Štát: Slovensko
Mesto: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Mateja Bela
Cena: 1 100,00 €/mesiac
Celková podlahová plocha: 151 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom 4- izbový byt staromestský byt s vysokými stropmi (3,20 m) v historickej secesnej budove z roku 1905 v atraktívnej lokalite Palisád oproti Prezidentskému palácu. Priestranný byt o výmere 150,79 m2 bol nedávno kompletne zrekonštruovaný: nové rozvody, vlastné kúrenie na plyn, interiérové dvere, zárubne, vnútorné rolety, podlahy, nové stierky, kúpeľňa, kuchyňa. Byt sa nachádza na 1. poschodí (o poschodie nižšie je byt, parapet okna je 2,9 m nad chodníkom) ), k dispozícii je aj pivnica o výmere 8,28 m2 a spoločný balkón so susedným bytom. Byt je čiastočne zariadený nábytkom z masívneho dreva, kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, elektrická varná doska, mikrovlnka. Byt sa bude dozariaďovať podľa požiadaviek nájomcu. Možnosť parkovanie v zóne na základe trvalého pobytu. Byt je k dispozícii ihneď.

BENEFITY
•výborná dostupnosť
•výnimočný staromestský byt s vysokými stropmi
• vzdušné a veľkorysé priestory
•pokojná jednosmerná ulica a zároveň úplné centrum mesta

DISPOZÍCIA
Priestranná vstupná chodba, samostatná toaleta, samostatná komora/šatník, priestranná samostatná kuchyňa s jedálenským kútom, priestranná obývacia izba prechodná do pracovne/spálne, detská izba prechodná do spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Byt je orientovaný na dve svetové strany, obývačka a dve izby sú na sever a spálňa s kuchyňou na juh do vnútrobloku.

LOKALITA
Ulica Mateja Bela sa nachádza v Top lokalite bratislavských Palisád s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Táto lokalita je jedna z najvyhľadávanejších v Bratislave s pešou dostupnosťou do historického centra do 5 min a s dobrým napojením na obchvat. V blízkosti sa nachádza Prezidentská záhrada a Bratislavský hrad.

Cena: 1.100,- EUR/mesiac + zálohy služby a energie 300,- EUR/mesiac (dohoda možná)
Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

We offer for rent a 4-room old town apartment with high ceilings (3.20 m) in a historic Art Nouveau building from 1905 in an attractive location Palisades opposite the Presidential Palace. Spacious apartment of 150,79 m2 has been recently completely renovated: new wiring, own gas heating, interior doors, door frames, internal roller blinds, floors, bathroom, kitchen. The apartment is located on the 1st floor (one floor below the apartment, the window is 2.9 m above the pavement) ), there is also a cellar of 8.28 m2 and a shared balcony with the neighboring apartment. The apartment is partly furnished with solid wood furniture, the kitchen is fully equipped with appliances - fridge with freezer, dishwasher, electric oven, electric hob, microwave. The apartment will be rearranged according to the tenant's requirements. Possibility of parking in the zone on the basis of permanent residence. The apartment is available immediately.

BENEFITS
• excellent accessibility
• exceptional old town apartment with high ceilings
• airy and generous spaces
• quiet one-way street and at the same time the complete city centre
DISPOSITION
Spacious entrance hallway, separate toilet, separate pantry/dressing room, spacious separate kitchen with dining area, spacious living room transitioning to study/bedroom, children's room transitioning to bedroom, bathroom with shower. The apartment is oriented on two cardinal points, the living room and two bedrooms are to the north and the bedroom with kitchen to the south into the courtyard.

LOCATION
Mateja Bela Street is located in the top location of Bratislava Palisades with complete civic amenities within walking distance.This location is one of the most sought-after in Bratislava with walking access to the historical centre within 5 min and with good connection to the ring road. The Presidential Garden and Bratislava Castle are located nearby.

Price: 1.100,- EUR/month + utilities and energy deposits 300,- EUR/month (agreement possible)
Contact: 0903/ 240 848, alzafari-ZVNC-agreal.sk

Charakteristiky:

Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt
Podlahová plocha:
151 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
1
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
2711129817
Mgr. Radovan Al Zafari

Iné kontaktné údaje: +421 2 5262 3969
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
811 04 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, rusky

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 150 €/mesiac
Prenájom
Hlboká cesta 7
Bratislava-Staré Mesto
cena 3 000 €/mesiac
Prenájom
Pribinova
Bratislava-Staré Mesto
cena 2 598 €/mesiac
Prenájom
Kráľovské údolie
Bratislava-Staré Mesto
cena 2 150 €/mesiac